AVUKAT EZGİ ESNİK GÜNAY

Av. Ezgi Esnik Günay, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2009 yılı mezunudur. Avukatlık stajını İstanbul Barosu bünyesinde tamamlamış ve 2012 yılında Av. Ezgi Esnik Günay Hukuk Bürosunu kurmuştur.

Av. Ezgi Esnik Günay, Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul ve Kat Mülkiyeti Hukuku, Miras Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Marka ve Patent vekili olması yanı sıra İş Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku alanlarında çeşitli çalışma ve kurslara iştirak etmiştir.

Av. Ezgi Esnik Günay, yüksek lisans eğitimini “Eser Sahibinin Manevi Hakları” tez çalışması ile Sabahattin Zaim Üniversitesinde tamamlamış olup İş Hukuku ve Fikri Sınai Haklar Hukuku alanlarında bilirkişilik yapmakta, Mardinli İş Adamları Derneği Yönetim Kurulunda yer almakta, çeşitli derneklerde ve sivil toplum örgütlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Av. Ezgi Esnik Günay, 2014 yılından bu yana 1984 yılından bu yana avukatlık yapmakta olan Kat Mülkiyeti ve Kooperatif Hukukunda uzman ve aynı zamanda bu konularda bilirkişilik yapan Avukat Mustafa Şeref Kısacık ile çalışmaktadır.

www.serefkisacik.com

ŞEREF AVUKATLIK BÜROSU